Dzejas dienas 2016
7. oktobrī Baložu vidusskolā Dzejas dienu ietvaros norisinājās noslēguma pasākums- daiļrunātāju konkurss.
Pasākums norisinājās divās kārtās: 1.kārtā savā starpā sacentās 15 daiļrunātāji no 1.un 2.klasēm, otrajā kārtā -3. un 4. klases.
Visi bija gatavojušies ļoti rūpīgi - bija izvēlēti gan gari dzejoļi, gan piedomāts pie vizuālā tēla un papildu aksesuāriem. Lielākai daļai mākslinieku ar savu aktiermeistarību izdevās aizraut gan skatītājus, gan žūriju. Vairāk šoreiz bija pacentušies 1. un 2. klašu skolēni, tāpēc žūrijai bija ļoti grūti izdarīt izvēli vietu sadalījumā.
Uz godalgoto pjedestāla kāpa pieci skolēni:
1. vieta Kārlis Liepa un Kristiāns Šauro- Sadovskis
2. vieta Kirils Bondarčuks
3. vieta Ralfs Augstikalnis un Tīna Alksne
3. un 4. klašu grupā visu 4 žūrijas locekļu lēmums vienbalsīgi sakrita:
1.vieta Anete Krūmiņa
2. vieta Andris Dombrovskis
3. vieta Veronika Šagajeva
Liels paldies skolēniem, viņu vecākiem un audzinātājiem par piedalīšanos!
< Atpakaļ
Skolas stundu saraksts
Laiks:
Nākamais zvans:
0. stunda: | 8:15 | - | 8:55 |
1. stunda: | 9:00 | - | 9:40 |
2. stunda: | 9:50 | - | 10:30 |
3. stunda: | 10:40 | - | 11:20 |
4. stunda: | 11:50 | - | 12:30 |
5. stunda: | 13:00 | - | 13:40 |
6. stunda: | 13:50 | - | 14:30 |
7. stunda: | 14:35 | - | 15:15 |
8. stunda: | 15:20 | - | 16:00 |
Pasākumu plāns
JŪNIJS
Jauku vasaras brīvlaiku!
Panākumi olimpiādēs 2023./2024. m.g.
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības Angļu valodas 53. olimpiādes 2.posms
Ļoļāne Alise, 12.a klase, 3.vieta
Skolotāja Tatjana Savenkova
Kalnciems Markuss, 9.a klase, 3.vieta
Lāce Marta Laine, 5.a klase , 2.vieta
Miglenieks Magnus,6.d klase, 2.vieta
Skolotāja Silvija Andersone
____________________________
Latvijas un novadu mācības atklātā olimpiāde
Evelīna Broka, 9.a klase, izvirzīta uz olimpiādes finālu LU PPMF
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Vēstures valsts 30. olimpiāde 2. posms novados
Evelīna Broka, 9.a klase, 2. vieta, uzaicināta uz valsts posmu
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Latvijas Universitātes A.Liepas atklātā matemātikas olimpiāde
Arvo Krebe, 5.c klase, 2.vieta
Skolotāja Agnese Pūra
____________________________
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības krievu valodas 25. olimpiāde
Jana Kjapsna, 10.c klase, 1.vieta
Skolotāja Nadežda Krastiņa
Elizabete Zilemane, 9.a klase, 1.vieta
Skolotāja Olga Paturska
SKOLAS AUTOBUSA SARAKSTS
Papildus maršuts (no 01.02.2024):
Spēkā no 02.09.2022: Jauns MARŠUTS "Medemciems-Baložu vidusskola":
Telpu un sporta laukuma noslogojums