Aktualitātes
Velodrošības pulciņš
Aizvadītais mācību semestris velodrošības pulciņā ir bijis sasniegumu un notikumu pilns. Norisinājušies divi..
Lasīt vairāk >"Latvijas skolas somas" pasākums
Šī gada 21. decembra 10.a un 10.c klases skolēnu - brauciens uz Ziemeļlatgali..
Lasīt vairāk >"Latvijas skolas somas" pasākums
12. a klase attālināti noskatījās kultūrizglītības programmas “Latvijas skolas somas” piedāvāto..
Lasīt vairāk >"Latvijas skolas somas" pasākums
Šī gada 21.decembrī 6.a klase programmas "Latvijas skolas soma" ietvaros..
Lasīt vairāk >"Latvijas skolas somas" pasākums
Šī gada 20. decembrī 9.c klase ‘’Latvijas skolas somas’’ projekta ietvaros, devās ekskursijā uz Melngalvju namu..
Lasīt vairāk >"Latvijas skolas somas" pasākums
Šī gada 20.decembrī 11.a klase apmeklēja Mākslas muzeju..
Lasīt vairāk >Skolas stundu saraksts
Laiks:
Nākamais zvans:
0. stunda: | 8:15 | - | 8:55 |
1. stunda: | 9:00 | - | 9:40 |
2. stunda: | 9:50 | - | 10:30 |
3. stunda: | 10:40 | - | 11:20 |
4. stunda: | 11:50 | - | 12:30 |
5. stunda: | 13:00 | - | 13:40 |
6. stunda: | 13:50 | - | 14:30 |
7. stunda: | 14:35 | - | 15:15 |
8. stunda: | 15:20 | - | 16:00 |
Pasākumu plāns
JŪNIJS
Jauku vasaras brīvlaiku!
Panākumi olimpiādēs 2023./2024. m.g.
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības Angļu valodas 53. olimpiādes 2.posms
Ļoļāne Alise, 12.a klase, 3.vieta
Skolotāja Tatjana Savenkova
Kalnciems Markuss, 9.a klase, 3.vieta
Lāce Marta Laine, 5.a klase , 2.vieta
Miglenieks Magnus,6.d klase, 2.vieta
Skolotāja Silvija Andersone
____________________________
Latvijas un novadu mācības atklātā olimpiāde
Evelīna Broka, 9.a klase, izvirzīta uz olimpiādes finālu LU PPMF
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Vēstures valsts 30. olimpiāde 2. posms novados
Evelīna Broka, 9.a klase, 2. vieta, uzaicināta uz valsts posmu
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Latvijas Universitātes A.Liepas atklātā matemātikas olimpiāde
Arvo Krebe, 5.c klase, 2.vieta
Skolotāja Agnese Pūra
____________________________
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības krievu valodas 25. olimpiāde
Jana Kjapsna, 10.c klase, 1.vieta
Skolotāja Nadežda Krastiņa
Elizabete Zilemane, 9.a klase, 1.vieta
Skolotāja Olga Paturska
SKOLAS AUTOBUSA SARAKSTS
Papildus maršuts (no 01.02.2024):
Spēkā no 02.09.2022: Jauns MARŠUTS "Medemciems-Baložu vidusskola":
Telpu un sporta laukuma noslogojums