Aktualitātes
Baložu vidusskola iesaistās Erasmus+ projektā
No 12. – 18. martam Baložu vidusskolas skolotājas devās uz Romu pārstāvēt skolu..
Lasīt vairāk >Panākumi deju skatē
Diena pēc skates... Vēljoprojām esam pārņemti ar visu iespējamo emociju gammu. Bet, ar to nekas nebeidzas. Tiekamies jau sestdien (01.04.), Nākotnes kultūras namā uz vēl vienu..
Lasīt vairāk >Eurobuss viesojās Baložu vidusskolā
Rosinot interesi par Eiropas Savienību (ES), trešo gadu tūrē pa Latvijas skolām dodas Mobilais zināšanu ekspresis...
Lasīt vairāk >Zinātņu pamatu un tehnoloģiju diena
Mūsu skolā 9. martā norisinājās ,,Zinātņu pamatu un tehnoloģiju diena", kurā skolēni..
Lasīt vairāk >Jauniešu gada balva 2016
Kā jau katru gadu, arī šogad talantīgākos un aktīvākos jauniešus apbalvoja ceremonijā...
Lasīt vairāk >Mūsu laureāti - "Gribu būt mobils!"
Komanda saspringtā cīņā, cīnoties ar vēl sešām komandām, izcīnīja pirmo vietu, iegūstot..
Lasīt vairāk >Skolas stundu saraksts
Laiks:
Nākamais zvans:
0. stunda: | 8:15 | - | 8:55 |
1. stunda: | 9:00 | - | 9:40 |
2. stunda: | 9:50 | - | 10:30 |
3. stunda: | 10:40 | - | 11:20 |
4. stunda: | 11:50 | - | 12:30 |
5. stunda: | 13:00 | - | 13:40 |
6. stunda: | 13:50 | - | 14:30 |
7. stunda: | 14:35 | - | 15:15 |
8. stunda: | 15:20 | - | 16:00 |
Pasākumu plāns
JŪNIJS
Jauku vasaras brīvlaiku!
Panākumi olimpiādēs 2023./2024. m.g.
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības Angļu valodas 53. olimpiādes 2.posms
Ļoļāne Alise, 12.a klase, 3.vieta
Skolotāja Tatjana Savenkova
Kalnciems Markuss, 9.a klase, 3.vieta
Lāce Marta Laine, 5.a klase , 2.vieta
Miglenieks Magnus,6.d klase, 2.vieta
Skolotāja Silvija Andersone
____________________________
Latvijas un novadu mācības atklātā olimpiāde
Evelīna Broka, 9.a klase, izvirzīta uz olimpiādes finālu LU PPMF
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Vēstures valsts 30. olimpiāde 2. posms novados
Evelīna Broka, 9.a klase, 2. vieta, uzaicināta uz valsts posmu
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Latvijas Universitātes A.Liepas atklātā matemātikas olimpiāde
Arvo Krebe, 5.c klase, 2.vieta
Skolotāja Agnese Pūra
____________________________
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības krievu valodas 25. olimpiāde
Jana Kjapsna, 10.c klase, 1.vieta
Skolotāja Nadežda Krastiņa
Elizabete Zilemane, 9.a klase, 1.vieta
Skolotāja Olga Paturska
SKOLAS AUTOBUSA SARAKSTS
Papildus maršuts (no 01.02.2024):
Spēkā no 02.09.2022: Jauns MARŠUTS "Medemciems-Baložu vidusskola":
Telpu un sporta laukuma noslogojums