Aktualitātes
Mākslu diena 2017
2. maijā, visas dienas garumā, norisinājās mākslu diena sākumskolas skolēniem..
Lasīt vairāk >Koncerteļojums uz Starptautisko folkloras festivālu Horvātijā
Vēlamies lūgt Jūsu atbalstu mūsu skolas jauniešiem: http://www.maksimalisti.lv/lv/details/291/
Lasīt vairāk >"Garšīgie likumi"
EPIB 2015.gadā uzsāka projektu “Garšīgie likumi”, aicinot iesaistīties un..
Lasīt vairāk >Uz Medema purvu
21. aprīlī 9.a un 9.b klases skolēni devās iepazīt Baložu apkārtnes Medema purvu. Kājām tika noieti 8,5 km.
Lasīt vairāk >Olimpiāžu laureāti
Ķekavas novada latviešu valodas un literatūras olimpiāde 5.klašu grupā: 1.vieta - Ramonai Poreiterei, skolotāja Sarmīte Liepiņa; 3. vieta - Beatrisei Kalnciemai..
Lasīt vairāk >Panākumi kora skatē
Sveicam ar panākumiem pierīgas koru skatē!
2. - 4. un 5. - 12. klašu koris, skolotāju - Daces Melveres un Ievas Romanovskas vadībā, devās uz Dailes Tautas namu Ķekavā, lai piedalītos koru skatē.
Lasīt vairāk >Skolas stundu saraksts
Laiks:
Nākamais zvans:
0. stunda: | 8:15 | - | 8:55 |
1. stunda: | 9:00 | - | 9:40 |
2. stunda: | 9:50 | - | 10:30 |
3. stunda: | 10:40 | - | 11:20 |
4. stunda: | 11:50 | - | 12:30 |
5. stunda: | 13:00 | - | 13:40 |
6. stunda: | 13:50 | - | 14:30 |
7. stunda: | 14:35 | - | 15:15 |
8. stunda: | 15:20 | - | 16:00 |
Pasākumu plāns
JŪNIJS
Jauku vasaras brīvlaiku!
Panākumi olimpiādēs 2023./2024. m.g.
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības Angļu valodas 53. olimpiādes 2.posms
Ļoļāne Alise, 12.a klase, 3.vieta
Skolotāja Tatjana Savenkova
Kalnciems Markuss, 9.a klase, 3.vieta
Lāce Marta Laine, 5.a klase , 2.vieta
Miglenieks Magnus,6.d klase, 2.vieta
Skolotāja Silvija Andersone
____________________________
Latvijas un novadu mācības atklātā olimpiāde
Evelīna Broka, 9.a klase, izvirzīta uz olimpiādes finālu LU PPMF
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Vēstures valsts 30. olimpiāde 2. posms novados
Evelīna Broka, 9.a klase, 2. vieta, uzaicināta uz valsts posmu
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Latvijas Universitātes A.Liepas atklātā matemātikas olimpiāde
Arvo Krebe, 5.c klase, 2.vieta
Skolotāja Agnese Pūra
____________________________
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības krievu valodas 25. olimpiāde
Jana Kjapsna, 10.c klase, 1.vieta
Skolotāja Nadežda Krastiņa
Elizabete Zilemane, 9.a klase, 1.vieta
Skolotāja Olga Paturska
SKOLAS AUTOBUSA SARAKSTS
Papildus maršuts (no 01.02.2024):
Spēkā no 02.09.2022: Jauns MARŠUTS "Medemciems-Baložu vidusskola":
Telpu un sporta laukuma noslogojums