Aktualitātes
Priecīgus svētkus!
Glabāsim Lieldienu saulīti sirdīs,
Glabāsim Lieldienu prieku arvien..
Attālinātā mācību procesa noteikumi
Attālinātā mācību procesa noteikumi 1. klasēm (PDF); 2. klasēm (PDF); 3. klasēm (PDF); 4. klasēm (PDF); 5.-12. klasēm (PDF)
Lasīt vairāk >Kādu profesiju izvēlēties nākotnē?
Kādu profesiju izvēlēties nākotnē?
Ir jautājums, kas ir aktuāls katram jaunietim.
Lasīt vairāk >Mēs par ziemas priekiem!
Februāris ir puteņu un mīlestības mēnesis! Laikā, kad apkārt virmo vīrusi, skolēnu pašpārvaldei radās ideja..
Lasīt vairāk >MINECRAFT EDUCATION tiešsaistes pulciņš
Iespēja bērnam brīvo laiku pavadīt lietderīgi un aizraujoši!
Lasīt vairāk >Svētkos..
Priecīgus un mierpilnus Ziemassvētkus un radošu Jauno gadu novēl Baložu vidusskolas kolektīvs!
Skolēnu pašpārvaldes sveiciens svētkos (VIDEO)
Lasīt vairāk >Skolas stundu saraksts
Laiks:
Nākamais zvans:
0. stunda: | 8:15 | - | 8:55 |
1. stunda: | 9:00 | - | 9:40 |
2. stunda: | 9:50 | - | 10:30 |
3. stunda: | 10:40 | - | 11:20 |
4. stunda: | 11:50 | - | 12:30 |
5. stunda: | 13:00 | - | 13:40 |
6. stunda: | 13:50 | - | 14:30 |
7. stunda: | 14:35 | - | 15:15 |
8. stunda: | 15:20 | - | 16:00 |
Pasākumu plāns
JŪNIJS
Jauku vasaras brīvlaiku!
Panākumi olimpiādēs 2023./2024. m.g.
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības Angļu valodas 53. olimpiādes 2.posms
Ļoļāne Alise, 12.a klase, 3.vieta
Skolotāja Tatjana Savenkova
Kalnciems Markuss, 9.a klase, 3.vieta
Lāce Marta Laine, 5.a klase , 2.vieta
Miglenieks Magnus,6.d klase, 2.vieta
Skolotāja Silvija Andersone
____________________________
Latvijas un novadu mācības atklātā olimpiāde
Evelīna Broka, 9.a klase, izvirzīta uz olimpiādes finālu LU PPMF
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Vēstures valsts 30. olimpiāde 2. posms novados
Evelīna Broka, 9.a klase, 2. vieta, uzaicināta uz valsts posmu
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Latvijas Universitātes A.Liepas atklātā matemātikas olimpiāde
Arvo Krebe, 5.c klase, 2.vieta
Skolotāja Agnese Pūra
____________________________
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības krievu valodas 25. olimpiāde
Jana Kjapsna, 10.c klase, 1.vieta
Skolotāja Nadežda Krastiņa
Elizabete Zilemane, 9.a klase, 1.vieta
Skolotāja Olga Paturska
SKOLAS AUTOBUSA SARAKSTS
Papildus maršuts (no 01.02.2024):
Spēkā no 02.09.2022: Jauns MARŠUTS "Medemciems-Baložu vidusskola":
Telpu un sporta laukuma noslogojums