Aktualitātes
Cirka izrāde “Alise Brīnumzemē”
24.maijā projekta "Skolas somas'' ietvaros 1.a klasei lieliska iespēja...
Lasīt vairāk >Apsveicam un lepojamies!
4.c kl. skolniece Kristiāna Vigule matemātikas konkursā "Tik vai cik" ieguva 3. vietu VALSTĪ!
Lasīt vairāk >Izzinošā lekcija “Senā skola”
27.maijā 2.d klases skolēni “Skolas soma” projekta ietvaros, Zoom platformā..
Lasīt vairāk >Valmieras teātra izrāde “Slinkums”
2.d klases skolēniem 24. maijā “Skolas somas” projekta ietvaros..
Lasīt vairāk >Koncertlekcija “Redzēt skaņu”
12. maijā "Skolas somas" projekta ietvaros 4.d klases skolēni kopā ar skolotāju R. Dumpi...
Lasīt vairāk >"Zinātnes un mākslas krustpunkti"
13. maijā 5.c klases skolēniem bija iespēja piedalīties tiešsaistes nodarbībā..
Lasīt vairāk >Skolas stundu saraksts
Laiks:
Nākamais zvans:
0. stunda: | 8:15 | - | 8:55 |
1. stunda: | 9:00 | - | 9:40 |
2. stunda: | 9:50 | - | 10:30 |
3. stunda: | 10:40 | - | 11:20 |
4. stunda: | 11:50 | - | 12:30 |
5. stunda: | 13:00 | - | 13:40 |
6. stunda: | 13:50 | - | 14:30 |
7. stunda: | 14:35 | - | 15:15 |
8. stunda: | 15:20 | - | 16:00 |
Pasākumu plāns
JŪNIJS
Jauku vasaras brīvlaiku!
Panākumi olimpiādēs 2023./2024. m.g.
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības Angļu valodas 53. olimpiādes 2.posms
Ļoļāne Alise, 12.a klase, 3.vieta
Skolotāja Tatjana Savenkova
Kalnciems Markuss, 9.a klase, 3.vieta
Lāce Marta Laine, 5.a klase , 2.vieta
Miglenieks Magnus,6.d klase, 2.vieta
Skolotāja Silvija Andersone
____________________________
Latvijas un novadu mācības atklātā olimpiāde
Evelīna Broka, 9.a klase, izvirzīta uz olimpiādes finālu LU PPMF
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Vēstures valsts 30. olimpiāde 2. posms novados
Evelīna Broka, 9.a klase, 2. vieta, uzaicināta uz valsts posmu
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Latvijas Universitātes A.Liepas atklātā matemātikas olimpiāde
Arvo Krebe, 5.c klase, 2.vieta
Skolotāja Agnese Pūra
____________________________
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības krievu valodas 25. olimpiāde
Jana Kjapsna, 10.c klase, 1.vieta
Skolotāja Nadežda Krastiņa
Elizabete Zilemane, 9.a klase, 1.vieta
Skolotāja Olga Paturska
SKOLAS AUTOBUSA SARAKSTS
Papildus maršuts (no 01.02.2024):
Spēkā no 02.09.2022: Jauns MARŠUTS "Medemciems-Baložu vidusskola":
Telpu un sporta laukuma noslogojums