Aktualitātes
eTwinning
Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros rīkoja Nacionālo eTwinning konferenci 2021.gada..
Lasīt vairāk >Informācija par skolēnu testēšanu brīvlaikā
Informācija par rīcību pēc ceļošanas.
Kad un kā atgriezties skolā? (JPEG)
Lasīt vairāk >Skolēnu rudens brīvlaika aktivitātes
Aicinām skolēnus būt aktīviem, doties dabā un piedalīties rudens brīvlaika (no 18.-22. oktobrim) BEZMAKSAS aktivitātēs!
Lasīt vairāk >Radošā rudens izstāde "Zīļuks"
Šonedēļ pie 2.e klases ir apskatāma bērnu radošā rudens izstāde "Zīļuks"!
Tā kā esam čakli ozolzīļu vācēji, tad šonedēļ..
Lasīt vairāk >Aktivitātes septembrī 2.e klasē
Izmantojot Rīgas zooloģiskā dārza pateicības raksta privilēģijas par iepriekšējā sezonā savāktajām ozolzīlē..
Lasīt vairāk >Koncertlekcija
Pasākums TIEK ATCELTS!
Pasākums organizēts 5.-7. klasēm skvērā pie vardes (āra apstākļos).
AFIŠA (JPEG)
Lasīt vairāk >Skolas stundu saraksts
Laiks:
Nākamais zvans:
0. stunda: | 8:15 | - | 8:55 |
1. stunda: | 9:00 | - | 9:40 |
2. stunda: | 9:50 | - | 10:30 |
3. stunda: | 10:40 | - | 11:20 |
4. stunda: | 11:50 | - | 12:30 |
5. stunda: | 13:00 | - | 13:40 |
6. stunda: | 13:50 | - | 14:30 |
7. stunda: | 14:35 | - | 15:15 |
8. stunda: | 15:20 | - | 16:00 |
Pasākumu plāns
JŪNIJS
Jauku vasaras brīvlaiku!
Panākumi olimpiādēs 2023./2024. m.g.
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības Angļu valodas 53. olimpiādes 2.posms
Ļoļāne Alise, 12.a klase, 3.vieta
Skolotāja Tatjana Savenkova
Kalnciems Markuss, 9.a klase, 3.vieta
Lāce Marta Laine, 5.a klase , 2.vieta
Miglenieks Magnus,6.d klase, 2.vieta
Skolotāja Silvija Andersone
____________________________
Latvijas un novadu mācības atklātā olimpiāde
Evelīna Broka, 9.a klase, izvirzīta uz olimpiādes finālu LU PPMF
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Vēstures valsts 30. olimpiāde 2. posms novados
Evelīna Broka, 9.a klase, 2. vieta, uzaicināta uz valsts posmu
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Latvijas Universitātes A.Liepas atklātā matemātikas olimpiāde
Arvo Krebe, 5.c klase, 2.vieta
Skolotāja Agnese Pūra
____________________________
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības krievu valodas 25. olimpiāde
Jana Kjapsna, 10.c klase, 1.vieta
Skolotāja Nadežda Krastiņa
Elizabete Zilemane, 9.a klase, 1.vieta
Skolotāja Olga Paturska
SKOLAS AUTOBUSA SARAKSTS
Papildus maršuts (no 01.02.2024):
Spēkā no 02.09.2022: Jauns MARŠUTS "Medemciems-Baložu vidusskola":
Telpu un sporta laukuma noslogojums