Aktualitātes
"Latvijas skolas somas" pasākums
5.a klases skolēni š.g.17.maijā bija "Latvijas skolas somas" apmaksātā mācību..
Lasīt vairāk >"Latvijas skolas somas" pasākums
16. maijā 6.c, 6.b, 7.d, 8.d un 5.b klašu skolēniem ,,Latvijas skolas somas” ..
Lasīt vairāk >7.c klases eksursija
16. aprīlī mēs devāmies uz Rīgas Zooloģisko dārzu. Piedzīvojumi sākās ar gida nodarbību..
Lasīt vairāk >Apsveicam ar iegūto 2. vietu!
12. maijā Baložu vidusskolas flrobola komanda izcīnīja godpilno 2. vietu LATVIJAS skolēnu 75. spartakiādē florbolā.
Lasīt vairāk >"Latvijas skolas somas" pasākums
27. aprīlī 4.b klases skolēni “Latvijas Skolas soma“ projekta ietvaros piedalījās Rīgas Zoodārzā aizraujošā..
Lasīt vairāk >Skolas stundu saraksts
Laiks:
Nākamais zvans:
0. stunda: | 8:15 | - | 8:55 |
1. stunda: | 9:00 | - | 9:40 |
2. stunda: | 9:50 | - | 10:30 |
3. stunda: | 10:40 | - | 11:20 |
4. stunda: | 11:50 | - | 12:30 |
5. stunda: | 13:00 | - | 13:40 |
6. stunda: | 13:50 | - | 14:30 |
7. stunda: | 14:35 | - | 15:15 |
8. stunda: | 15:20 | - | 16:00 |
Pasākumu plāns
JŪNIJS
Jauku vasaras brīvlaiku!
Panākumi olimpiādēs 2023./2024. m.g.
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības Angļu valodas 53. olimpiādes 2.posms
Ļoļāne Alise, 12.a klase, 3.vieta
Skolotāja Tatjana Savenkova
Kalnciems Markuss, 9.a klase, 3.vieta
Lāce Marta Laine, 5.a klase , 2.vieta
Miglenieks Magnus,6.d klase, 2.vieta
Skolotāja Silvija Andersone
____________________________
Latvijas un novadu mācības atklātā olimpiāde
Evelīna Broka, 9.a klase, izvirzīta uz olimpiādes finālu LU PPMF
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Vēstures valsts 30. olimpiāde 2. posms novados
Evelīna Broka, 9.a klase, 2. vieta, uzaicināta uz valsts posmu
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Latvijas Universitātes A.Liepas atklātā matemātikas olimpiāde
Arvo Krebe, 5.c klase, 2.vieta
Skolotāja Agnese Pūra
____________________________
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības krievu valodas 25. olimpiāde
Jana Kjapsna, 10.c klase, 1.vieta
Skolotāja Nadežda Krastiņa
Elizabete Zilemane, 9.a klase, 1.vieta
Skolotāja Olga Paturska
SKOLAS AUTOBUSA SARAKSTS
Papildus maršuts (no 01.02.2024):
Spēkā no 02.09.2022: Jauns MARŠUTS "Medemciems-Baložu vidusskola":
Telpu un sporta laukuma noslogojums