Aktualitātes
"Latvijas skolas somas" pasākums
Projekta "Latvijas skolas soma" ietvaros 18.aprīlī pie 2.c klases viesojās grāmatu autore Inese..
Lasīt vairāk >"Latvijas skolas somas" pasākums
26. martā 6.a klase devās ekskursijā uz ''Tehnoannas pagrabiem", ko apmaksāja..
Lasīt vairāk >2.c klases aktivitātes
Agrā, saulainā 16.aprīļa rītā 2.c klase devās uz Rīgu ciemospie Džimbas uz centru "Dardedze" Āgenskalnā pie Māras dīķa.
Lasīt vairāk >3.d klases ekskursija uz Dino Zoo Pasauli
19.aprīlī 3.d klase devās ekskursijā uz Lielāko centru dzīvniekiem un viņu saimniekiem Baltijā..
Lasīt vairāk >"Latvijas skolas somas" pasākums
19.04.2024. 12.a klase devās uz Farmācijas muzeju, pateicoties programmas “Latvijas skolas somas”..
Lasīt vairāk >Noslēdzies projekts “Kods.L.A.U.K.I.-2”
12. aprīlī Jelgavā norisinājās LBTU - Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte..
Lasīt vairāk >Skolas stundu saraksts
Laiks:
Nākamais zvans:
0. stunda: | 8:15 | - | 8:55 |
1. stunda: | 9:00 | - | 9:40 |
2. stunda: | 9:50 | - | 10:30 |
3. stunda: | 10:40 | - | 11:20 |
4. stunda: | 11:50 | - | 12:30 |
5. stunda: | 13:00 | - | 13:40 |
6. stunda: | 13:50 | - | 14:30 |
7. stunda: | 14:35 | - | 15:15 |
8. stunda: | 15:20 | - | 16:00 |
Pasākumu plāns
JŪNIJS
Jauku vasaras brīvlaiku!
Panākumi olimpiādēs 2023./2024. m.g.
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības Angļu valodas 53. olimpiādes 2.posms
Ļoļāne Alise, 12.a klase, 3.vieta
Skolotāja Tatjana Savenkova
Kalnciems Markuss, 9.a klase, 3.vieta
Lāce Marta Laine, 5.a klase , 2.vieta
Miglenieks Magnus,6.d klase, 2.vieta
Skolotāja Silvija Andersone
____________________________
Latvijas un novadu mācības atklātā olimpiāde
Evelīna Broka, 9.a klase, izvirzīta uz olimpiādes finālu LU PPMF
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Vēstures valsts 30. olimpiāde 2. posms novados
Evelīna Broka, 9.a klase, 2. vieta, uzaicināta uz valsts posmu
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Latvijas Universitātes A.Liepas atklātā matemātikas olimpiāde
Arvo Krebe, 5.c klase, 2.vieta
Skolotāja Agnese Pūra
____________________________
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības krievu valodas 25. olimpiāde
Jana Kjapsna, 10.c klase, 1.vieta
Skolotāja Nadežda Krastiņa
Elizabete Zilemane, 9.a klase, 1.vieta
Skolotāja Olga Paturska
SKOLAS AUTOBUSA SARAKSTS
Papildus maršuts (no 01.02.2024):
Spēkā no 02.09.2022: Jauns MARŠUTS "Medemciems-Baložu vidusskola":
Telpu un sporta laukuma noslogojums