Aktualitātes
2.a klases aktivitātes
Šis mācību gads 2.a klasītei paiet jaunajās skolas piebūves telpās. Bērni lepni un apmierināti ar skaistām..
Lasīt vairāk >Teātra izrāde
Ielūdzam Baložu vidusskolas PII grupas un 1. klases skolēnus uz bērnu teātra izrādi.
Lasīt vairāk >Pēdējais zvans 2023
Straujiem soļiem tuvojas skolas pēdējais zvans 9. un 12. klasēm..
Lasīt vairāk >8.c klases ekskursija
11. aprīlī mēs bijām Latvijas Nacionālajā Mākslas muzejā. Mums bija dota iespēja apskatīt Purvīša balvas 2021..
Lasīt vairāk >Skumjās paziņojam, ka no dzīves aizgājis Baložu Velodrošības pulciņa treneris, sacensību galvenais tiesnesis Andris Žilko.
Lasīt vairāk >Teātra festivāls Ulbrokas vidusskolā
Teātris ir skatuves mākslas veids, kurā aktieri rāda savas prasmes tēlojumā..
Lasīt vairāk >Skolas stundu saraksts
Laiks:
Nākamais zvans:
0. stunda: | 8:15 | - | 8:55 |
1. stunda: | 9:00 | - | 9:40 |
2. stunda: | 9:50 | - | 10:30 |
3. stunda: | 10:40 | - | 11:20 |
4. stunda: | 11:50 | - | 12:30 |
5. stunda: | 13:00 | - | 13:40 |
6. stunda: | 13:50 | - | 14:30 |
7. stunda: | 14:35 | - | 15:15 |
8. stunda: | 15:20 | - | 16:00 |
Pasākumu plāns
JŪNIJS
Jauku vasaras brīvlaiku!
Panākumi olimpiādēs 2023./2024. m.g.
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības Angļu valodas 53. olimpiādes 2.posms
Ļoļāne Alise, 12.a klase, 3.vieta
Skolotāja Tatjana Savenkova
Kalnciems Markuss, 9.a klase, 3.vieta
Lāce Marta Laine, 5.a klase , 2.vieta
Miglenieks Magnus,6.d klase, 2.vieta
Skolotāja Silvija Andersone
____________________________
Latvijas un novadu mācības atklātā olimpiāde
Evelīna Broka, 9.a klase, izvirzīta uz olimpiādes finālu LU PPMF
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Vēstures valsts 30. olimpiāde 2. posms novados
Evelīna Broka, 9.a klase, 2. vieta, uzaicināta uz valsts posmu
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Latvijas Universitātes A.Liepas atklātā matemātikas olimpiāde
Arvo Krebe, 5.c klase, 2.vieta
Skolotāja Agnese Pūra
____________________________
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības krievu valodas 25. olimpiāde
Jana Kjapsna, 10.c klase, 1.vieta
Skolotāja Nadežda Krastiņa
Elizabete Zilemane, 9.a klase, 1.vieta
Skolotāja Olga Paturska
SKOLAS AUTOBUSA SARAKSTS
Papildus maršuts (no 01.02.2024):
Spēkā no 02.09.2022: Jauns MARŠUTS "Medemciems-Baložu vidusskola":
Telpu un sporta laukuma noslogojums