Aktualitātes
"Latvijas skolas somas" pasākums
9. oktobrī, 9.a klases skolēni un audzinātāja "Latvijas skolas somas" ..
Lasīt vairāk >"Latvijas skolas somas" pasākums
3. un 4.oktobrī Baložu vidusskolā ciemojās māksliniece Anda Kolosova. Divu dienu..
Lasīt vairāk >Labākais skolotājs Ķekavas novadā
Mūsu LABĀKIE pedagogi - Līga Lapiņa un Dzintars Beikulis!
Lepojamies!
Lasīt vairāk >9.a klase tiekas ar aktieri Aināru Ančevski
Otrdien (03.10.2023.) pie 9.a klases viesojās Latvijas Nacionālā teātra aktieris Ainārs Ančevskis..
Lasīt vairāk >Jauno satiksmes dalībnieku sacensībās Melnkalnē
Lepojamies ar savas skolas skolēniem!
Vēlam panākumus arī turpmāk!
Lasīt vairāk >Miķeļdienas tirdziņš
Šī gada 27. septembrī Baložu Vidusskolā norisinājās rudens ieskandināšanas..
Lasīt vairāk >Skolas stundu saraksts
Laiks:
Nākamais zvans:
0. stunda: | 8:15 | - | 8:55 |
1. stunda: | 9:00 | - | 9:40 |
2. stunda: | 9:50 | - | 10:30 |
3. stunda: | 10:40 | - | 11:20 |
4. stunda: | 11:50 | - | 12:30 |
5. stunda: | 13:00 | - | 13:40 |
6. stunda: | 13:50 | - | 14:30 |
7. stunda: | 14:35 | - | 15:15 |
8. stunda: | 15:20 | - | 16:00 |
Pasākumu plāns
JŪNIJS
Jauku vasaras brīvlaiku!
Panākumi olimpiādēs 2023./2024. m.g.
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības Angļu valodas 53. olimpiādes 2.posms
Ļoļāne Alise, 12.a klase, 3.vieta
Skolotāja Tatjana Savenkova
Kalnciems Markuss, 9.a klase, 3.vieta
Lāce Marta Laine, 5.a klase , 2.vieta
Miglenieks Magnus,6.d klase, 2.vieta
Skolotāja Silvija Andersone
____________________________
Latvijas un novadu mācības atklātā olimpiāde
Evelīna Broka, 9.a klase, izvirzīta uz olimpiādes finālu LU PPMF
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Vēstures valsts 30. olimpiāde 2. posms novados
Evelīna Broka, 9.a klase, 2. vieta, uzaicināta uz valsts posmu
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Latvijas Universitātes A.Liepas atklātā matemātikas olimpiāde
Arvo Krebe, 5.c klase, 2.vieta
Skolotāja Agnese Pūra
____________________________
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības krievu valodas 25. olimpiāde
Jana Kjapsna, 10.c klase, 1.vieta
Skolotāja Nadežda Krastiņa
Elizabete Zilemane, 9.a klase, 1.vieta
Skolotāja Olga Paturska
SKOLAS AUTOBUSA SARAKSTS
Papildus maršuts (no 01.02.2024):
Spēkā no 02.09.2022: Jauns MARŠUTS "Medemciems-Baložu vidusskola":
Telpu un sporta laukuma noslogojums