Atzinības raksts no uzdevumi.lv

Otrdien, 25. augustā, Ķekavas sākumskolas telpās, notika Ķekavas novada skolotāju konference.

Tās laikā, tika prezentēts portāls: www.uzdevumi.lv. Skolotāji to var izmantot mācību procesā, lai veidotu interesantus uzdevumus. Savukārt skolēni aktīvi to var pielietot, lai papildinātu un pilnveidotu savas zināšanas, kā arī lai labāk izprastu vielu.

Prezentācijas laikā arī apbalvoja trīs skolas, kuras visaktīvāk bija izmantojušas portālu.

Baložu vidusskolas skolēni un skolotāji bija centīgi darbojušies 2014./2015. mācību gadā

un tāpēc tika saņemts ATZINĪBAS RAKSTS par aktīvu līdzdalību jauno tehnoloģiju izmantošanā mācību procesā!

Kopā tika savākti: 16 514 punkti.

Kas ir Uzdevumi.lv?

Palīgs skolēniem

Patstāvīga neizprasto un neiespēto tēmu apgūšana. Gatavošanās ieskaitēm un Valsts pārbaudes darbiem. Mācīšanās no savām kļūdām un sekmju uzlabošana.

Sabiedrotais skolotājiem

Vienkāršo un modernizē skolotāju darbu un uzlabo skolēnu sekmes. Palīgs uzdevumu risinājuma gaitas skaidrošanai klasē. Elektronisku pārbaudes darbu un mājasdarbu izveide. Automatizēts vērtēšanas process un vērtējumu pārnešana uz E-klasi.

Atbalsts vecākiem

Digitāls privātskolotājs - portāls izskaidros bērnam to, kas vecākam piemirsies. Iespēja sekot līdzi bērna rezultātiem.

AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA

MĀCĪBU PROCESA ORGANIZĀCIJA

ATTĀLINĀTĀ MĀCĪBU PROCESA NOTEIKUMI

Kārtība, kādā tiek nodrošināts mācību process Baložu vidusskolā, ievērojot epidemioloģisko situāciju infekcijas COVID-19 laikā. (PDF fails)