"Latvijas skolas somas" pasākums
2. aprīlī skolā viesojās Virtuālās realitātes izrāde skolēniem "Īsumā par visumu". (https://parvisumu.lv/)
Elpu aizraujošajā teātra un zinātnes apvienojumā iemīļotas Latvijas teātra personības pavada skatītājus neparastā ceļojumā no molekulām līdz pat zvaigznēm.
4.a, 4.c, 4.d, 4.e un 5.c klases skolēni izvēlējās stāstu - Zeme.
Ceļojoša ielu mākslinieka stāsts par neiedomājamiem skaitļiem un attālumiem kosmosā.
Apkārtējā pasaule ir neticami plaša neatkarīgi no tā, vai to skatās caur mikroskopu vai teleskopu. Var pētīt smilšugraudus, lai iztēlotos neticamus skaitļus, kas palīdz labāk izprast kosmosu un tā attālumus, zvaigznes un galaktikas, ko nosaka gravitācijas un rotācijas spēki.
Stāsts “Zeme” palīdz veidot skolēnu izpratni par to, kā mūsu eksistence uz Zemes, lai arī maza, joprojām ir nozīmīga netveramajā kosmosa plašumā.
Izmantojot teātra rekvizītus, sērijā redzamais akrobāts un trubadūrs skolēniem saprotamā veidā ataino iespaidīgus skaitļus.
/4.e klases audzinātāja Gundega Boikova/
< Atpakaļ
Skolas stundu saraksts
Laiks:
Nākamais zvans:
0. stunda: | 8:15 | - | 8:55 |
1. stunda: | 9:00 | - | 9:40 |
2. stunda: | 9:50 | - | 10:30 |
3. stunda: | 10:40 | - | 11:20 |
4. stunda: | 11:50 | - | 12:30 |
5. stunda: | 13:00 | - | 13:40 |
6. stunda: | 13:50 | - | 14:30 |
7. stunda: | 14:35 | - | 15:15 |
8. stunda: | 15:20 | - | 16:00 |
Pasākumu plāns
JŪNIJS
Jauku vasaras brīvlaiku!
Panākumi olimpiādēs 2023./2024. m.g.
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības Angļu valodas 53. olimpiādes 2.posms
Ļoļāne Alise, 12.a klase, 3.vieta
Skolotāja Tatjana Savenkova
Kalnciems Markuss, 9.a klase, 3.vieta
Lāce Marta Laine, 5.a klase , 2.vieta
Miglenieks Magnus,6.d klase, 2.vieta
Skolotāja Silvija Andersone
____________________________
Latvijas un novadu mācības atklātā olimpiāde
Evelīna Broka, 9.a klase, izvirzīta uz olimpiādes finālu LU PPMF
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Vēstures valsts 30. olimpiāde 2. posms novados
Evelīna Broka, 9.a klase, 2. vieta, uzaicināta uz valsts posmu
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Latvijas Universitātes A.Liepas atklātā matemātikas olimpiāde
Arvo Krebe, 5.c klase, 2.vieta
Skolotāja Agnese Pūra
____________________________
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības krievu valodas 25. olimpiāde
Jana Kjapsna, 10.c klase, 1.vieta
Skolotāja Nadežda Krastiņa
Elizabete Zilemane, 9.a klase, 1.vieta
Skolotāja Olga Paturska
SKOLAS AUTOBUSA SARAKSTS
Papildus maršuts (no 01.02.2024):
Spēkā no 02.09.2022: Jauns MARŠUTS "Medemciems-Baložu vidusskola":
Telpu un sporta laukuma noslogojums