"Latvijas skolas somas" pasākums
Šī gada 21. decembra 10.a un 10.c klases skolēnu - brauciens uz Ziemeļlatgali (Balvu novada Škilbēnu pag. Upītes - Nemateriālās kultūras mantojuma centru), lai piedalītos
''Spieles, rūtales, rūtaļdanči''.
Šī pasākuma ietvaros folkloras kopa ,,Upītes’’ mūs iepazīstināja ar savām telpām, izstāstīja par savu aktīvo darbību novadā un sadarbību ar visas Latvijas folkloristiem.
Šeit mēs dzirdējām latgaliešu valodu, uzzinājām par tradīcijām Latgalē - Ziemas saulgriežu laikā - ''čigānos iešanu'', masku veidošanu, dančiem.
Kopā ar nama saimnieku Andri un viņu muzikantiem, mācījāmies viņu rotaļas un dančus. Visi izdancojāmies ar slapjām mugurām! - tas bija jautri, jo dejoja visi - pat tie, kas teica, ka nekad nedejo.
Šāds pasākums vēl vairāk saliedē kolektīvu.
/10.klases skolniece Jana/
< Atpakaļ
Skolas stundu saraksts
Laiks:
Nākamais zvans:
0. stunda: | 8:15 | - | 8:55 |
1. stunda: | 9:00 | - | 9:40 |
2. stunda: | 9:50 | - | 10:30 |
3. stunda: | 10:40 | - | 11:20 |
4. stunda: | 11:50 | - | 12:30 |
5. stunda: | 13:00 | - | 13:40 |
6. stunda: | 13:50 | - | 14:30 |
7. stunda: | 14:35 | - | 15:15 |
8. stunda: | 15:20 | - | 16:00 |
Pasākumu plāns
JŪNIJS
Jauku vasaras brīvlaiku!
Panākumi olimpiādēs 2023./2024. m.g.
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības Angļu valodas 53. olimpiādes 2.posms
Ļoļāne Alise, 12.a klase, 3.vieta
Skolotāja Tatjana Savenkova
Kalnciems Markuss, 9.a klase, 3.vieta
Lāce Marta Laine, 5.a klase , 2.vieta
Miglenieks Magnus,6.d klase, 2.vieta
Skolotāja Silvija Andersone
____________________________
Latvijas un novadu mācības atklātā olimpiāde
Evelīna Broka, 9.a klase, izvirzīta uz olimpiādes finālu LU PPMF
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Vēstures valsts 30. olimpiāde 2. posms novados
Evelīna Broka, 9.a klase, 2. vieta, uzaicināta uz valsts posmu
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Latvijas Universitātes A.Liepas atklātā matemātikas olimpiāde
Arvo Krebe, 5.c klase, 2.vieta
Skolotāja Agnese Pūra
____________________________
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības krievu valodas 25. olimpiāde
Jana Kjapsna, 10.c klase, 1.vieta
Skolotāja Nadežda Krastiņa
Elizabete Zilemane, 9.a klase, 1.vieta
Skolotāja Olga Paturska
SKOLAS AUTOBUSA SARAKSTS
Papildus maršuts (no 01.02.2024):
Spēkā no 02.09.2022: Jauns MARŠUTS "Medemciems-Baložu vidusskola":
Telpu un sporta laukuma noslogojums