Cirka izrāde “Alise Brīnumzemē”


Cirka izrāde “Alise Brīnumzemē” (starptautiskais nosaukums “Ah…Liz”)

 

24.maijā Skolas somas ietvaros 1.a klasei lieliska iespēja ieskatīties brīnumu pasaulē. Katrs atsevišķi, tomēr visi kopā, devāmies uz virtuālu cirka/teātra izrādi „Alise Brīmumzemē”. Izrādi veidoja latviešu iluzionisti Dace un Enriko Pecolli. Dace un Enriko Pecolli ir pierādījuši, ka Latvijā ir iespējams radīt pasaulē pieprasītas cirka izrādes. Izrādes tapšanā piedalījās izcili Latvijas mākslinieki, oriģinālus tērpus radīja Elita Patmalniece, izrādes veidošanā iesaistījās deju grupas „Buras” horeogrāfe Dace Jonele, izrādei palīdzēja tapt arī  Latvijas Nacionālā teātra un Dailes teātra darbinieki. Skatuves dekorācijas un video materiāli radīti Latvijā.

 

Latviešu valodas stundās lasījām dažādas pasakas, domājām un rakstījām pasakas paši. Tās bija ļoti dažādas un krāsainas, katra ar savu brīnumiņu iekšā. Kas tās ir izdomājis, cik ticamas, ko bērnam dod pasaka? Pasakas ir pilnas ar brīnumiem, tās palīdz mums ticēt neticamajam un iedomāties neiespējamo. Vizuālās mākslas stundās zīmējām ilustrācijas pasakām. Mēģinājām atklāt sevī radošumu, saskatīt nesaskatāmo. Ilustrācijas zīmējām arī pašu izdomātajām pasakām, lasījām tās viens otram priekšā.

 

Caur brīnumu pasauli skatījāmies pasaku, kas ir lieliska iespēja redzēt un ticēt brīnumiem. Pasakas var lasīt un redzēt visdažādākos veidos un šī bija lieliska pieredze. Interesanti, kad bērni bija lasījuši pasaku un redzējuši filmu vai multfilmu jau iepriekš. Lieliska iespēja salīdzināt ar cirka izrādi. Ilustrācijās bērni atspoguļoja, cirka izrādē redzēto un brīnumus kas patikuši. Svarīgi bērnos saglabāt ticību brīnumiem.

 

Cirka/ teātra izrāde „Alise Brīnumzemē”, kaut arī notika virtuāli, sagādāja daudz pozitīvu emociju, smaidu un prieka.

Kur ir brīnumi, tur ir arī smaidi!

Smaidiet!

/1. klases audzinātāja

Līga Hammere/

                 


< Atpakaļ

Skolas stundu saraksts

Laiks:

Nākamais zvans:

 

 

0. stunda: 8:15 - 8:55
1. stunda: 9:00 - 9:40
2. stunda: 9:45 - 10:25
3. stunda: 10:45 - 11:25
4. stunda: 11:45 - 12:25
5. stunda: 12:40 - 13:20
6. stunda: 13:35 - 14:15
7. stunda: 14:20 - 15:00
8. stunda: 15:05 - 15:45

 

AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA


 

 

MĀCĪBU PROCESA ORGANIZĀCIJA


Kārtība, kādā tiek nodrošināts mācību process Baložu vidusskolā, ievērojot epidemioloģisko situāciju infekcijas COVID-19 laikā. (PDF fails)

 

Pielikums Nr.1 (MS WORD fails)

Pielikums Nr.2 (MS WORD fails)

 

SKOLAS AUTOBUSA SARAKSTS


 

Spēkā no 13.09.2021:

 

Informācija topošo pirmklasnieku vecākiem

Nospiežot uz šī faila:

    <-- Pieteikuma veidlapa

Jaunākā galerija

Nospiežot uz mapes: