Mēs par ziemas priekiem!

Februāris ir puteņu un mīlestības mēnesis! Laikā, kad apkārt virmo vīrusi, skolēnu pašpārvaldei radās ideja – iekustināt savus skolas biedrus brīvā laika aktivitātēs. Radās doma, ka katra klase varētu iemūžināt savus ziemas priekus foto bildēs, pielikt tām klāt nedaudz mīlestības, lai kļūtu mums daudz siltāk tumšajās ziemas novakaros. Un re, ir arī atsaucīgie! Par to mums liels prieks! Šajā aktivitātē mūsu sirds vienbalsīgs balsojums pieder 4. d klases skolēnam Tomam Goldbergam. Viņa iesūtītās fotogrāfijas bija aizkustinošas. Tādu pašu burvīgu atzinumu no pašpārvaldes iegūst 1. d klases foto - video versija. Paldies audzinātājām, vecākiem! Mēs priecājamies arī par 4. d klases Agati Garaņinu, kas savā foto parādīja, cik liela ir cilvēka mīlestības sirsniņa – cik ļoti Agate mīl savus vecākus!

Lielāko klašu kolektīvos atzinību pelna 7.c klases iesūtītais video ar dažādu sirsniņu veidiem ziemīgajā februārī. Toties 6. d klases ziemas prieki tika atainoti dažādos sporta veidos, kas liecina, ka sports nav vienaldzīgs un svaigs gaiss ir viņu prioritāte (M. D. Milna videosalikums). Paldies atsaucīgajiem klašu audzinātājiem – Riandai Dumpei, Kristīnei Baumanei, Sigitai Strāķei – Grīviņai, Birutai Tropai un Jūlijai Ponomarjovai. Klašu audzinātāji un skolasbiedri, Jūs gaida arvien jauni izaicinājumi no skolēnu pašpārvaldes!

/Skolēnu pašpārvaldes vārdā

Katrīna Kārlsone 8.c/

1.d klases "ZIEMAS PRIEKI" (VIDEO)

6.b klases "ZIEMAS PRIEKI" (VIDEO)

6.d klases "ZIEMAS PRIEKI" (VIDEO)

7.c klases "ZIEMAS PRIEKI" (VIDEO)

AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA

21. decembris- semestra noslēguma diena;

no 22. decembra līdz 4. janvārim

ZIEMAS BRĪVLAIKS

MĀCĪBU PROCESA ORGANIZĀCIJA

ATTĀLINĀTĀ MĀCĪBU PROCESA NOTEIKUMI