Izglītojoša lekcija


17. janvārī, Baložu vidusskolā pie 2.-4. klašu izglītojamajiem,  viesojās vides pakalpojumu uzņēmums “Clean R” un iepakojumu apsaimniekošanas uzņēmums “Eko Rija” vides izglītības eksperti un uzņēmuma talismans Skudra. Viņi vides izglītības lekcijā stāstīja par pareizu un videi draudzīgu dzīvesveidu un atkritumu apsaimniekošanu. Izglītojamajiem bija iespēja parādīt savas šķirošanas prasmes, kā arī saņemt atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem.

 

Pieredze rāda, ka tieši bērni ir tie, kas ir atvērti un motivē visu ģimeni mainīt ikdienas paradumus un sākt rīkoties videi draudzīgi.

 

                                                                                                      Skolēnu pašpārvaldes pārstāve

Linda Tarando

 


< Atpakaļ

Skolas stundu saraksts

Laiks:

Nākamais zvans:

 

 

0. stunda: 8:15 - 8:55
1. stunda: 9:00 - 9:40
2. stunda: 9:50 - 10:30
3. stunda: 10:40 - 11:20
4. stunda: 11:50 - 12:30
5. stunda: 13:00 - 13:40
6. stunda: 13:50 - 14:30
7. stunda: 14:35 - 15:15
8. stunda: 15:20 - 16:00

 

Pasākumu plāns

 

MAIJS

 

 

17.05. plkst. 11:50-13:00 - Skolas pēdējais zvans;

 

21.05. plkst. 9:50 aktu zāle -Modes un mūzikas EVOLŪCIJA -Piedalās: 5.a, 6.b, 6.d, 7.b, 7.c, 8.b kl. (AFIŠA PDF)

 

 

30.05. plkst. 19:00 - Mācību gada noslēguma koncerts (AFIŠA pdf);

 

 

21.05. – 31.05. - "Latvijas skolas somas" pasākumi.

 

 

Panākumi olimpiādēs                       2023./2024. m.g.


 

Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības Angļu valodas 53. olimpiādes 2.posms

 

Ļoļāne Alise, 12.a klase, 3.vieta

Skolotāja Tatjana Savenkova

 

Kalnciems Markuss, 9.a klase, 3.vieta

Lāce Marta Laine, 5.a klase , 2.vieta

Miglenieks Magnus,6.d klase, 2.vieta

Skolotāja Silvija Andersone

 

____________________________

 

Latvijas un novadu mācības atklātā olimpiāde

 

Evelīna Broka, 9.a klase, izvirzīta uz olimpiādes finālu LU PPMF

Skolotāja Biruta Tropa

____________________________

 

Vēstures valsts 30. olimpiāde 2. posms novados

 

Evelīna Broka, 9.a klase, 2. vieta, uzaicināta uz valsts posmu

Skolotāja Biruta Tropa

____________________________

 

Latvijas Universitātes A.Liepas atklātā matemātikas olimpiāde

 

Arvo Krebe, 5.c klase, 2.vieta

Skolotāja Agnese Pūra

____________________________

 

Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības krievu valodas 25. olimpiāde

 

Jana Kjapsna, 10.c klase, 1.vieta

Skolotāja Nadežda Krastiņa

Elizabete Zilemane, 9.a klase, 1.vieta

Skolotāja Olga Paturska

 

 

SKOLAS AUTOBUSA SARAKSTS


 

 

 

Spēkā no 01.02.2024:              

 

 

Papildus maršuts (no 01.02.2024):

 

 

 

Spēkā no 02.09.2022: Jauns MARŠUTS "Medemciems-Baložu vidusskola":

 

 

 

Telpu un sporta laukuma noslogojums


 

Nospiežot uz šī faila:

 

 

 

Informācija topošo pirmklasnieku vecākiem

Nospiežot uz šī faila:

    <-- Pieteikuma veidlapa

Jaunākā galerija

Nospiežot uz mapes: