Uzvara Latvijas Jauno satiksmes dalībnieku foruma 1. kārtā! Drukāt E-pasts:

Jau vairākus gadus piedalāmies Ceļu satiksmes drošības direkcijas rīkotajās sacensībās - Latvijas Jauno satiksmes dalībnieku forumā, kurā dalībnieki mērojas spēkiem ceļu satiksmes noteikumu zināšanās, pirmās palīdzības sniegšanā, velosipēda uzbūvē un velosipēda vadīšanā. Tas skan un patiesi arī ir nopietni.
Pirmā sacensību kārta norisinājās 17. maijā Rīgas Motormuzejā, un turp kā ierasts devās velodrošības pulciņa dalībnieki, kopā veidojot divas komandas un individuālo sportistu grupa, kā arī pulciņa vadītājs Andris Žilko, skolotāja Vineta Šeinfiša un Baložu sporta iniciatīvu centra vadītāja Lauma Žilko.

Šajās sacensībās katrs var parādīt to, ko visa mācību gada laikā pulciņa nodarbībās apguvis, cik uzmanīgi klausījis trenera skaidrojumus par ceļu satiksmes noteikumiem, kā izveicībai uz divriteņa palīdzējušas gan slēpošanas nodarbības ziemā, gan velosipēda praktiskās vadīšanas treniņi sporta zālē un ārā.

Mūsējie uzrādīja labus rezultātus gan teorētiskajos, gan praktiskajos pārbaudījumos. Trīs dubultuzvaras!!! Komandām – 1. vietā Baložu vidusskolas I komanda, 2. vietā Baložu vidusskolas II komanda, individuāli meitenēm – 1. vietā Agnese Lamberte, 2. vietā Laura Plēpe, individuāli zēniem – 1. vietā Viktors Kivlāns, 2. vietā Ričards Tomass Saretoks.

Tikai viena – uzvarētāju komanda no 1. kārtas sacensībām katrā Latvijas reģionā tiek uzaicināta uz Latvijas Jauno satiksmes dalībnieku foruma 2. kārtu jeb fināla sacensībām, kuras ikgadēji notiek jūnija sākumā Klapkalnciema „Ronīšos”. Šis uzaicinājums dod iespēju mēroties spēkiem ar viszinošākajām un veiklākajām Latvijas bērnu komandām, bet individuālajā vērtējumā – sacensties par iekļūšanu Latvijas izlases kandidātu sarakstā startiem Eiropas Jauno satiksmes dalībnieku sacensībās šoruden Parīzē.

Turēsim īkšķus par mūsējiem! Lai izdodas!

Komentāri
Pievienot Meklēt
+/-
Rakstīt komentāru
Vārds:
E-pasts:

Temats:

:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:

Lūdzu ievadiet attēlā redzamo kodu.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

Jūlijs 2024
P O T C P S S