Aktualitātes
6.a klases ekskursija
6.a klase izmanto "Piedzīvojumu skrējiens 2019" iegūto balvu par izcīnīto 1.vietu.
Lasīt vairāk >Zinību diena 2020
Aicinām iepazīties ar ZINĪBU DIENAS norisi.
Kabinetu sadalījums 1.-4. kl. (PDF)
Kabinetu sadalījums 5.-12. kl. (PDF)
Lasīt vairāk >Velodrošības mācības ārkārtas apstākļos
Baložu vidusskolas velodrošības pulciņš šogad atzīmē jau 15. sezonu. Līdzīgi..
Lasīt vairāk >Pēc attālinātā mācību procesa
Attālinātais mācību process nu jau ir beidzies. Vēlamies padalīties kā sporta mācību stundu..
Lasīt vairāk >Zelta un sudraba liecības
Sveicam ar labām un teicamām sekmēm sekojošus Baložu vidusskolas skolēnus..
Lai saulains un jauks vasaras brīvlaiks!
Lasīt vairāk >Skolas stundu saraksts
Laiks:
Nākamais zvans:
0. stunda: | 8:15 | - | 8:55 |
1. stunda: | 9:00 | - | 9:40 |
2. stunda: | 9:50 | - | 10:30 |
3. stunda: | 10:40 | - | 11:20 |
4. stunda: | 11:50 | - | 12:30 |
5. stunda: | 13:00 | - | 13:40 |
6. stunda: | 13:50 | - | 14:30 |
7. stunda: | 14:35 | - | 15:15 |
8. stunda: | 15:20 | - | 16:00 |
Pasākumu plāns
MARTS
26.03. - Projekts: "Kods: Lauki - 2" pasākums "Ēdienu festivāls";
26.03. - no plkst. 18:00 - 20:00 - Tikšanās ar priekšmetu skolotājiem;
KABINETU SADALĪJUMS (PDF)
01.03. – 31.03. - "Latvijas skolas somas" pasākumi.
Panākumi olimpiādēs 2023./2024. m.g.
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības Angļu valodas 53. olimpiādes 2.posms
Ļoļāne Alise, 12.a klase, 3.vieta
Skolotāja Tatjana Savenkova
Kalnciems Markuss, 9.a klase, 3.vieta
Lāce Marta Laine, 5.a klase , 2.vieta
Miglenieks Magnus,6.d klase, 2.vieta
Skolotāja Silvija Andersone
____________________________
Latvijas un novadu mācības atklātā olimpiāde
Evelīna Broka, 9.a klase, izvirzīta uz olimpiādes finālu LU PPMF
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Vēstures valsts 30. olimpiāde 2. posms novados
Evelīna Broka, 9.a klase, 2. vieta, uzaicināta uz valsts posmu
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Latvijas Universitātes A.Liepas atklātā matemātikas olimpiāde
Arvo Krebe, 5.c klase, 2.vieta
Skolotāja Agnese Pūra
____________________________
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības krievu valodas 25. olimpiāde
Jana Kjapsna, 10.c klase, 1.vieta
Skolotāja Nadežda Krastiņa
Elizabete Zilemane, 9.a klase, 1.vieta
Skolotāja Olga Paturska
SKOLAS AUTOBUSA SARAKSTS
Papildus maršuts (no 01.02.2024):
Spēkā no 02.09.2022: Jauns MARŠUTS "Medemciems-Baložu vidusskola":
Telpu un sporta laukuma noslogojums